Foglalkoztatás koordinátor (X. ker.)

Down Alapítvány Gondozóháza a X. kerületben fejlesztő foglalkoztatáshoz foglalkoztatás koordinátort keres.

Feladatok:
– Koordinálja a gondozóházban zajló fejlesztő foglalkoztatást
– Ezzel kapcsolatos munkaügyi anyagokat elkészíti, folyamatosan rendben tartja, mind elektronikusan, mind papír alapon
– Elkészíti az előírt táblázatokat, melyeket napra készen vezet, az időszakos beszámolókkal, elszámolással együtt
– Hivatali ellenőrzés alkalmával elkészíti a Szerv által kért nyilvántartásokat és azokat prezentálja is
– A termékek értékesítése érdekében az árusításokat lebonyolítja
– A gyártott termékekről promóciós anyagokat készít, és azokat terjeszti a vezetőjének engedélyével

· Részt vesz az engedély iránti kérelem előkészítésében
· Részt vesz a szakmai program elkészítésében
· Előkészíti a szociális foglalkoztatási támogatással kapcsolatos igényléseket
· Képviseli az intézményt a foglalkoztatással kapcsolatos ügyekben
· Összesíti a jogszabályban előírt kötelezően vezetendő nyilvántartásokat, elszámolásokat
· Szervezi a reklám és marketing tevékenységeket
· Előkészíti a termékek értékesítési tervét
· Kapcsolatot tart a beszállítókkal
· A termékek előállításához szükséges anyagszükségletről gondoskodik
· Szorosan együttműködik az ápolási vezetővel és a gyógypedagógussal
· Az ügyfelek fejlődésének nyomonkövetése és dokumentálása
· A foglalkoztatási terv kialakításában való részvétel
· Figyelemmel kíséri a Szolgáltatási napló naprakész vezetését

Elvárások:
– érettségi bizonyítvány/gazdasági v. szociális végzettség
– kreativitás, szépérzék
– nagyon jó szervezőkészség
– empátia

Előny:
– hasonló területen szerzett gyakorlat
– szociális vagy közgazdasági végzettség/főiskola

Fényképes önéletrajzzal, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen, DOWN FOGLALKOZTATÁS tárgy megnevezéssel.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us