Fizikai munkalehetőség diákoknak – Br. 1490 Ft/óra

Hosszú távú fizikai munkára keresünk erős fizikumú diákokat a XXII. kerületi Duna Vitex Kft.-hez.

Főbb feladatok, munkák

Lányok esetén:

  • csiszolóanyagok csomagolása kesztyűben (ülő munka)

Fiúk esetén:

  • széles szalag csomagolása, leemelése gyártógépről (álló munka)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Érvényes nappali tagozatos jogviszony igazolás
  • Legalább heti 2 műszak vállalása
  • Jó fizikum
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Megbízható személyiség
  • Fiúk esetén min. 170 cm magas diákokra van szükség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Minél több nap vállalása

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség (min. fél év)
  • 1490 Ft/óra bruttó bér

Munkavégzés helye

  • 1222 Budapest Nagytétényi út 72-76.

Megjegyzés

  • A munkavégzés poros üzemben történik.
  • Biztosított mindenki számára saját szekrény és zuhanyzási lehetőség.

E-mailben küldött elérhetőséggel. Tárgy: Duna Vitex

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást