Felsősínek összeszerelése, Pécs

Pécsre újonnan érkező német anyavállalattal rendelkező cég részére keresünk lamellák felső sínének összeszereléséhez munkatársat. Megbízónk árnyékolástechnikával foglalkozik, a gyártás egyik részlegét hozzák Pécsre.

Feladatok:

  • felsősínek, forgó tengelyek, heveder, felvonószíjak és a feszítő kábelek beszerelése a lamellák felső sínébe, és a szerelőasztalon való összeszerelése
  • felső sín összeszerelése műszaki rajz alapján
  • sínek ellenőrzése
  • a beépített felső sín behelyezése a kocsiba

Elvárások:

  • kézügyesség
  • műszaki ismeretek (szakközépiskolai végzettség műszaki területen)
  • pontos, minőségi munkavégzés
  • német vagy angol nyelvismeret előny
  • később 2 műszak vállalása

Munkavégzés helye: Pécs, Keleti ipari park

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us