Félig magyar család Au-pair-t keres Írországban! 4 jelentekezés

Hely: Dublin
Kezdés: November 2021-Januar 2022
Időtartam: 12 hónap
Zsebpénz: 110 Eur/hét
Egyéb juttatások: Teljes ellátás, saját szoba, baleset és betegbiztosítás
Munkaidő: 25 óra hetente

Ehhez a családhoz minimális angol nyelvtudással is lehet jelentkezni! A családban 2 kislány van, akik 5 és 7 évesek. A lányok jól beszélnek magyarul és a család az is szeretné, hogy a jelentkező majd magyarul beszéljen a gyerekekkel.

Feladatok: délután foglalkozni, időt tölteni a gyerekekkel. A lányok szeretnek babázni, gyöngyöt fűzni és szerepjátékozni. Játszótérre menni velük, biciklizni…
A házimunkába is be kell segíteni: rendrakás, felmosás, vasalás.

Amennyiben 18-30 közötti vagy, szereted a gyerekeket és van társalgás szintű német nyelvtudásod, akkor keress minket bizalommal!

A közvetítés ingyenes!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us