Felelős gépkezelő (2 műszak) Szállással

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. soproni megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Felelős gépkezelő  (2 műszak)

Feladatok:

  • CNC gépek kezelése
  • Alapmérések kézi mérőeszközzel, korrekciózás
  • Szerszámcserék elvégzése
  • Gépkezelők munkájának koordinálása

Elvárások:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Társalgási szintű német vagy angol nyelvismeret
  • Szakirányú végzettség (ipari gépész, CNC forgácsoló)
  • Többműszakos munkarend vállalása

Előny:

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • INGYENES SZÁLLÁS (lakás, apartman)
  • Versenyképes jövedelem (Br. 325.000 Ft. kezdő alapbér+ pótlékok, 13. havi fizetés)

Megbízónk profilja: soproni Megbízónk részére gépkezelő munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Sopron

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol, Német