Ezermester Szaki- Rugalmasan szabadnapjaidon – Belváros 2 jelentekezés

Plusz jövedelmet szeretnél?

Munkahelyet szeretnél váltani?

Többet szeretnél keresni?

Úgy érzed, hogy a türelmed és a kézügyességed is meg van a javítási, szerelési feladatokhoz?

Akkor Téged keresünk!

Próbáld ki magad először másodállásban, ha tetszik, akkor szeretettel várunk főállásban is!

Feladatok:

  • Őszi- téli szezonban:
    – Hő-és hangszigetelő függönyök ipari sínkarnis, íves karnisok felmérése, helyszíni szerelése.> https://hoszigetelofuggony.hu/
    – Karbantartások (ragasztóprés, kompresszor, zárak javítása, kisebb javítások, stb.)
    – Terasz téliesítés > https://ponyvaklinika.hu/termekek/kulteri/teraz-teliesites/
    – Ponyva, függönyök ringlizése> https://ponyvaklinika.hu/

Üzemeltetéssel, karbantartással kapcsolatos munkák.

Munkaidő:

    Másodállás:
Főállásodban folyamatos, több műszakos munkarendben dolgozol?

12/24  vagy 12/48 és van pár szabadnapod?
Szabadnapjaidon, heti 2-4 nap számítunk Rád!
Havi 1-2 szombaton is várunk!
Beosztásokat, szabad napokat, helyettesítéseket rugalmasan kezeljük.

Amit kérünk:

műszaki érzék és gyakorlat
Konkrét, egyértelmű kommunikációs készség
Pontos, precíz, igényes munkavégzés
Szakmunkás végzettség és gyakorlat
Alkalmazkodóképesség, megbízhatóság
Terhelhetőség, kitartás

Amit kínálunk:

Folyamatos fejlődési, előrelépési lehetőség
Változatos
, érdekes munka
Rugalmas munkaidő
Belvárosi munkahely
Családias légkör, jó csapat
Egyéni és csoportpremizálás
Minőségtől, megbízhatóságtól függően átadás prémium hetente

Jövedelem:

Kezdő jövedelem, a betanulási idő alatt :
nettó 1250 – 1500 Ft/óra + juttatások
+ úti költség térítés/ albérleti támogatás

Szakmunkásként :
min. 10 év gyakorlattal 1500 – 2000 Ft / óra + juttatások

Csoportvezetőként, mesterként:
Hatékony munkavégzés esetén nettó 2000-2500 Ft / óra + juttatások

Előny:
Karbantartóként/ asztalosként/ lakatosként/ villanyszerelőként szerzett tapasztalat
Belvárosban:
V., VI., VII. kerületi szállodákban, intézményekben stb. dolgozó karbantartó előnyben

Kérlek, küldd el a fényképes szakmai önéletrajzod.

Kísérő levéledben írd meg kéréseidet, fix elfoglaltságaidat ill. kérdéseidet.

Elsősorban azt írd meg, hogy heti hány alkalmat és napi hány órát tudnál dolgozni?

Havi 1-2 szombatot tudnál-e vállalni?

A tárgyban tüntesd fel, hogy Ezermester Szaki

A személyi ügyekkel hétköznap 17h után tudok foglalkozni,
amikor már megérkezett az önéletrajzod.

Textilklinika és Szolgáltató Centrum
1072 Bp. Akácfa u. 41. (Blahánál)
Hétköznap 8-20h
Hétvégén 9-19 h

Forrai Péter
06309449944

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us