ÉTTEREMVEZETŐ álláslehetőség Bükfürdőn! 3 jelentekezés

Dolgozz Magyarország egyik legkülönlegesebb spa és wellness szállodájában Bükfürdőn a Caramell Premium Resort****superior-ban!

Gyere és csatlakozz hozzánk!

Várjuk szakmai tapasztalattal rendelkező ÉTTEREMVEZETŐ jelentkezését.

Főbb feladatok:

  • Étterem működtetésének irányításában teljeskörű részvétel,
  • Hatékony, együttműködő csapat és kellemes munkahelyi légkör kialakítása,
  • Rábízott üzleti egység gazdaságos üzemeltetése, vezetése,
  • Partnerkapcsolatok kialakítása, ápolása, a cég arculatának megfelelően az üzlet képviselete,
  • Az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése,
  • Munkafolyamatok, munkafeladatok szervezése,
  • Együttműködés a konyhafőnökkel, folyamatos együttműködés és kapcsolattartás a szálloda többi Részlegvezetőivel
  • Az étteremben használt eszközök, felszerelések és anyagkészletek ellenőrzése, nyilvántartása, leltárakban való részvétel
  • Részvétel az új Munkatársak kiválasztásában, új Munkatársak betanítása
  • Számítógépes adminisztráció és papír alapú dokumentáció vezetése napi szinten
  • Biztonsági előírások betartásának felügyelete

Elvárások

  • Vendéglátásban szerzett 3-5 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • Gazdasági szemlélet, hozzáértés
  • Rendszerszemlélet, folyamatorientált attitűd
  • Számítógép rutinszerű használata
  • Magabiztos társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hostware rendszer ismerete

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, elhivatott szakmai csapat
  • Bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • Fantasztikus, barátságos, jószándékú munkatársak
  • Szakmai tréningek
  • Utazási költségtérítés
  • Kedvezményes üdülési lehetőség
  • Partnerszállodáinkban és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények, juttatások
  • Egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen
  • Előlépési lehetőség
  • 1 év munkaviszony után 13. havi munkabér

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a hr@caramell.hu email címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13311207-2-41