Esztergályos, marós

Az Inductor Kft. tevékenysége indukciós hevítési technológiák és berendezések fejlesztése, gyártása. Szolgáltatásunk felöleli a tervezés, kivitelezés, karbantartás feladatait, valamint a technikai szaktanácsadást is. Dinamikusan bővülő csapatunkba keresünk elhivatott munkatársakat.

Feladatok

  • fémek, műanyagok forgácsolása eszterga- és marógépeken

Elvárások

  • gépi forgácsoló szakképzettség
  • műszaki affinitás
  • fegyelmezett, precíz, minőségi munkavégzés
  • minőség orientált szemlélet
  • problémamegoldó képesség
  • jó terhelhetőség
  • Előnyt jelent:
    • szakmai tapasztalat
    • önálló alkotó képesség

Amit kínálunk

  • főállású munkaviszony (napi 8 óra)
  • a versenyszférában átlag feletti jövedelem
  • teljesítményalapú premizálás
  • munkába járás költségtérítése
  • biztonságot nyújtó jogi háttér
  • rendezett munkakörülmények
  • folyamatos szakmai kihívás, fejlődési lehetőség
  • csapatmunkában való részvétel
  • változatos munkavégzés

Munkavégzés helye: Inductor Kft. telephelye Diósd, Géza fejedelem utca 18.

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, fényképes szakmai önéletrajzát és motivációs levelét a peto.adrien@inductor.hu e-mail címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us