Eszterga-/Maró-/CNC-eszterga-/Szikraforgácsoló gépkezelő

A Gamma Zrt. 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő és gyártó cég. Budapesti telephelyünkre Eszterga-/Maró-/CNC-eszterga-/Szikraforgácsoló gépkezelő kollégákat keresünk.

Pályakezdő munkavállalók jelentkezését is várjuk.

Feladatok:

  • rajzi dokumentáció alapján egyedi alkatrész gyártás vagy kis szériás sorozatgyártás
  • legyártott munkadarabok ellenőrzése
  • gyártási dokumentáció vezetése

Elvárások:

  • munkakörnek megfelelő szakképesítés
  • szakmailag megalapozott, önálló munkavégzés
  • pontos, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, önállóság
  • jó problémamegoldó készség

Előnyök:

  • gyártásban szerzett tapasztalat
  • változatos anyagféleségek esztergálásával szerzett tapasztalat
  • hagyományos marógépre egyedi gyártásban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem
  • innovatív környezet
  • fejlődési lehetőség
  • stabil munkahely
  • új, változatos projektek és kihívások
  • nagy múltú családias cég

Fényképes önéletrajzokat, bruttó fizetésigény feltüntetésével a gamma@gammatech.hu email címre várunk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us