Értékesítő -Székesfehérvár

Fejér megyei partnercégünk forgácsoló szerszám értékesítő üzletága, értékesítői csapatába munkatársat keres.

Elvárások:
– Középfokú végzettség (gépi forgácsoló/egyéb műszaki terület)
– Kiváló kommunikációs készség
– Nagyfokú önállóság
– B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:
– Felsőfokú műszaki végzettség
– Értékesítési területen szerezett szakmai tapasztalat
– Német vagy angol nyelvtudás
– Műszaki területen eltöltött szakmai tapasztalat

Feladatok:
– Kapcsolattartás a vállalat meglévő partnereivel
– Új partnerek felkutatása, kapcsolatépítés
– Szakmai tanácsadás
– Ajánlatok előkészítése, valamint a kiadott ajánlatok nyomon követése

Amit kínálunk:
– Nyugodt, kellemes munkahelyi légkör;
– Hosszú távú fejlődési lehetőség egy stabil háttérrel rendelkező magyar vállalatnál;
– Kötetlen munkaidő;
– Kihívásokkal teli, változatos feladatkör;
– Céges autó magánhasználattal, mobiltelefon, laptop

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megadásával az alábbi e-mail címen: csilla.laczko@opuswork.eu ,érdeklődni az alábbi telefonszámon: 0670/630-5090 lehetséges.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást