Értékesítő-szakeladó Veszprém (villamossági üzlet)

Dinamikusan terjeszkedő regionális kereskedelmi cégcsoport keres Értékesítő – szakeladó munkatársat veszprémi villamossági üzletébe!

Feladatok

  • kiskereskedelmi értékesítés, vevők szakszerű kiszolgálása;
  • felmerülő kérdések, reklamációk kezelése, a cég termékeivel kapcsolatos szakmai tanácsadás;
  • ajánlatadások, megrendelések kezelése;
  • a munkakörhöz tartozó adminisztráció, nyilvántartások vezetése és pénztárforgalom bonyolítása;

Elvárások

  • középfokú kereskedelmi, bolti eladói végzettség;
  • min. 1 év kereskedelemben szerzett tapasztalat,
  • udvarias, segítőkész, vevőközpontú hozzáállás,
  • jó kommunikációs készség.
  • Hasonló szakterületen szerzett tapasztalat, áruismeret előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • stabil munkahely, hosszú távú munkalehetőség;
  • szakmai fejlődési lehetőség;
  • versenyképes jövedelem;
  • egy műszakos munkarend;

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal a magyar.bernadett@komfort.hu e-mail címen!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us