ÉRTÉKESÍTŐ (Prémium lépcsők)

MUNKAVÉGZÉS HELYE: Szentendre és Budapest

CÉGINFO: Dinamikusan fejlődő építésziroda Szentendrén, bemutatóterem Budapest belvárosában. Prémium minőségű belső építészeti anyagokat forgalmaz, olasz gyártócéget képvisel.

LEENDŐ FELADATOK:
• Exkluzív, Constep márkájú lépcsők értékesítése építészek és végfelhasználók részére
• Meglévő ügyfélkör kiszolgálása, kapcsolattartás, új vevők felkutatása
• A vásárlói igények felmérése, termékinformációk átadása, szaktanácsadás
• Árajánlatok, megrendelések kidolgozása, nyomonkövetése
• Az olasz gyártócéggel való együttműködés
• Helyszíni szerelés során szakmai támogatás biztosítása

ELVÁRÁSOK:

• Min. középfokú végzettség
• Legalább 2-3 éves releváns tapasztalat építészeti vagy műszaki termékek értékesítésében
• Értékesítői attitűd, kiváló kapcsolatteremtő és jó eladási készség
• Határozott, magabiztos fellépés
• Megbízhatóság, felelősségteljes munkavégzés
• Kitartó, nagy munkabírás
• B kategóriás jogosítvány
• Min. kommunikációs szintű angol nyelvtudás
• Office programok gyors és pontos használata

JUTTATÁS:

Fix bér + 5% jutalék minden eladott lépcső után (1-2 millió Ft-os értékűek)
Pool car használatának lehetősége, saját autó esetén üzemanyag térítés

JELENTKEZÉSHEZ SZÜKSÉGES:
Fényképes önéletrajz, valamint a következő írásbeli visszaigazolás elküldése: „Elolvastam és elfogadom a www.reginajobs.hu oldalon található Adatvédelmi szabályzatot. Hozzájárulok elküldött adataim kezeléséhez visszavonásig, s továbbításához a kiválasztásban szereplő személyek részére.”

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol