ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRSAKAT KERESÜNK 1 jelentekezés

Értékesítő munkatársat keresünk teljes, 8órás kötött munkaidőben, Budapestre dinamikusan fejlődő irodánkba.

Előnyt jelent, ha szerzett már tapasztalatot az értékesítés világában, de elég az is, ha nyitott az új dolgokra, mert megtanítjuk minden helyi sajátosságra.

Amit mi nyújtunk az egy rendkívül barátságos munkakörnyezet, sikerorientált, jófej csapat, előrelépési lehetőségek, jutalékos bérezés heti kifizetéssel.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk, ha jó kommunikációs készséggel rendelkezik, nem rettentik el a kihívások, tud pozitívan és hosszútávon gondolkodni.

Főbb feladatok:

• Kimenő hívások kezdeményezése
• Időpontok egyeztetése
Fényképes önéletrajzát várjuk a következő e-mail címre:
szlusnizsofia.hr@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Magyar
Álláshirdetés megosztása
Connect with us