Értékesítő munkatárs

Értékesítési tapasztalattal rendelkező álláskeresők jelentkezését várom!

Értékesítési területen szerzett tapasztalattal rendelkezik?

Jelentkezzen még ma!

Nálunk pénzre válthatja tapasztalatát!

Az átképzést mi biztosítjuk, így nem számít milyen területen dolgozott korábban.

ÉRTÉKESíTŐI TAPASZTALAT + KÉPZÉS = GARANTÁLT SIKER

Mire számíthat?

  • Versenyképes juttatási rendszer + hivatásindító támogatás,
  • minden értékesítőnek saját tanácsadói weboldal,
  • minőségi szakmai felkészítés, folyamatos fejlődési lehetőség,
  • széles termékpaletta, megbízható ügyfélkiszolgálás,
  • karrier lehetőség,
  • inspiratív irodai környezet.

Elvárásaink:

  • Minimum középfokú végzettség (diploma vagy MNB hatósági tanúsítvány előny, de nem feltétel),
  • mentori betanítás után képesség önálló munkavégzésre,
  • nyitottság az új technológiák alkalmazására,
  • felelősségteljes munkavégzés, kiváló problémamegoldó készség,
  • átlagon felüli kapcsolatteremtő és kommunikációs készség,
  • szorgalmas, motivált, céltudatos személyiség.

Feladatok:

  • Ügyféligények teljeskörű kiszolgálása,
  • igényalapú pénzügyi tervezési és tanácsadási tevékenység,
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel,
  • meglévő szerződések kezelése, aktualizálása,
  • értékesítési célkitűzések elérése.

Munkavégzés helye

  • Pécs
  • Online munkavégzés

Amennyiben értékesítőként pénzügyi területen is kipróbálná magát, küldje el fényképes önéletrajzát! Várjuk jelentkezését!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us