Értékesítő munkatárs

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük:

  • Végzettsége: középiskolai érettségi,
  • Versenyszférában szerzett kereskedelmi vagy marketing gyakorlattal rendelkezik
  • Van releváns értékesítési és ügyfélkezelési tapasztalata,
  • Termékek értékesítésénél és promótálásánál használatos modern informatikai technológiákat ismeri
  • Magas szintű kommunikációs készség, szervezettség és problémamegoldó készség jellemzi,
  • Felelősségteljes és kezdeményező hozzáállása, ügyfélorientált gondolkodásmódja van, energikus személyiség, aki átlagon felüli kapcsolatteremtő képességgel rendelkezik
  • Önálló tárgyalókészség
  • Magas teljesítőképesség és saját munkatevékenység önálló tervezése
  • Agilis
  • Motivált
  • Precíz és pontos,
  • Teljesítmény központú,

Feladatok, amelyeket rábíznánk:

  • Értékesítési, termék ismertetési tevékenység ellátása,
  • A napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó megoldási, fejlesztési javaslatok adása.

Amit mi nyújtunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Kiváló csapat,
  • Ideális körülmények a felelősségteljes, önálló munkavégzéshez

Szükséges tapasztalat:

  • értékesítési tapasztalat, rátermettség
  • gyakorlatias
  • jó kapcsolatteremtő képesség
  • B kategóriás jogosítvány / aktív vezetési gyakorlat

Előnyt jelent

  • Tárgyalási szintű angol, vagy román, vagy szerb vagy szlovák, vagy orosz   nyelvtudás előny, de nem feltétel.
  • Festékipari termékek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Web-felületeken történő értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Saját ügyfélkapcsolati rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési munkatárs
  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Jász- Nagykun – Szolnok megye,  vagy  lakóhelyéhez közel;

Románia, Szlovákia, vagy Szerbia

Tel: 56/521-188

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást