Értékesítő kollégát keresünk 1 jelentekezés

Értékesítő kollégát keresünk a Westendben található Vitaflex táplálékkiegészítő üzletünkbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Vásárlók tájékoztatása, kiszolgálása
  • Bolti adminisztráció, reklamációk kezelése
  • Kassza kezelés
  • Árufeltöltés
  • Kirakat rendezés
  • Leltározásban való részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Munkájára igényes, precíz és megbízható
  • Számítógépes ismeretek
  • Tanulásra való hajlandóság, alkalmazkodó képesség
  • Önállóság, problémamegoldó képesség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Vevőközpontú szemlélet
  • Kereskedelmi végzettség
  • Budapesti lakos
  • Személyi edzői, versenyzői múlt , vagy táplálékkiegészítő termékek ismerete.

Amit kínálunk

  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos és dinamikus csapat
  • Stabil szakmai, pénzügyi háttér
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Márkás táplálékkiegészítők kedvezményes áron történő megvásárlása.

Munkavégzés helye

  • Westendben található Vitaflex táplálékkiegészítő üzlet

Amennyiben vonz a fitnesz, egészségtudatos táplálkozás, a sport, ne habozz és küldd el nekünk fényképes önéletrajzodat.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us