Értékesítő-bejövő hívások (Telesales) 1 jelentekezés

Ahogyan leendő munkatársunkat elképzeljük

  • minimum középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • értékesítési technikád szerves része az igényfelmérés,
  • hatékonyan és határozottan kommunikálsz, valamint könnyen teremtesz kapcsolatot az emberekkel,
  • legfőbb erényeid egyike a türelem,
  • váratlan helyzetekben is könnyedén feltalálod magad,
  • teljesítményorientált vagy és hajt a versenyszellem,
  • céltudatos vagy és a legjobbat akarod kihozni magadból,
  • magabiztosan használod a számítógépet.

Feladatok, amelyeket rábíznánk

  • a meglévő és leendő ügyfelek részéről érkező bejövő hívások fogadását (kimenő hideghívást nem kell indítanod),
  • az igények feltérképezését és az ügyfelek teljes körű tájékoztatását az aktuális díjcsomagokról, szolgáltatásokról és a szerződéskötési feltételekről,
  • az ügyféligények felmérését követően a UPC szolgáltatások módosítását, értékesítését lakossági ügyfelek részére,
  • a lemondási szándékkal hívó ügyfelek helyzetének felmérését, az igények alapján megoldás ajánlását törekedve minél nagyobb számban az ügyfélmegtartásra,
  • értékesítési potenciálok felfedezését és az igények belső rendszerekben történő rögzítését,
  • továbbá nyitottak vagyunk a napi munka során felmerülő, folyamatokra és eljárásokra vonatkozó ötleteidre és javaslataidra is!

Munkakör betöltése során előnyt jelent

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
  • telekommunikációs termékek és szolgáltatások ismerete,
  • angol nyelv közép szintű ismerete.

Amit mi nyújtunk

  • biztos anyagi háttér bejelentett alkalmazotti jogviszonyban, határozatlan idejű szerződéssel
  • heti 40 órás munkaidő előre elkészített beosztás alapján több műszakban (csak nappal)
  • havi bruttó 225.000 Ft fix alapbér, és teljesítményarányos jutalék felső határ nélkül (így a legjobb értékesítők között elérhető havi bruttó 600.000 Ft is)
  • több hetes felkészítő tréning a UPC-s termékekről és értékesítési technikákról,
  • kihívásokkal teli feladatok, állandó motiváció és fiatalos, inspiráló csapat
  • személyre szabható Cafeteria keret, kedvező vezetékes és mobil csomagok, élet,- és balesetbiztosítás, valamint egyéb dolgozói kedvezmények
  • modern, színes és tágas irodai környezet, IX. kerületi irodánkban, mely díjat nyert az Év irodája pályázaton,
  • kiemelkedő teljesítmény esetén lehetőség otthoni munkavégzésre,
  • céges rendezvények és csapatépítő programok.

Munkavégzés helye

  • Budapest

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10987278-2-44
Connect with us