Értékesítő

Folyamatosan bővülő cégcsoportunk lendületes, vidám kecskeméti telephelyű csapatába keressük hosszútávra Értékesítő munkatársunkat!

Feladatok, amiket el kell látnod:

Mezőgazdasági gépek értékesítése, az ehhez tartozó adminisztrációs munkák elvégzése (árajánlat készítése)

Kapcsolattartás a vevőkkel

Termékek ismertetése

Ügyfelek kiszolgálása

Az értékesítési vezető munkájának aktív támogatása, javaslattétel

Elvárásaink feléd:

Min. középfokú szakmai végzettség, legalább 1 éves értékesítési tapasztalat

Microsoft Office programok magabiztos használata

Barátságos, pozitív, megnyerő személyiség, jó kommunikációs készség

B kategóriás jogosítvány

Téged keresünk, ha:

Érdekelnek a mezőgazdasági gépek, eszközök

Kitartó és sikerorientált vagy

Szereted a kihívásokat

Szeretsz családias környezetben dolgozni

Kommunikatív vagy

Nem ijeszt meg ha felelősséget kell vállalni a munkádért

Szeretsz új dolgokat megismerni

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés

Stabil, megbízható munkahely

Szakmai fejlődési lehetőség

Kiváló csapat

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us