ÉRTÉKESÍTŐ

Irodaszer forgalamzó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

ÉRTÉKESÍTŐ

Az álláshoz tartozó elvárások

A szakmai tapasztalat hiánya nem hátrány, mert megtanítunk, betanítunk mindenre, ami az üzletkötéssel kapcsolatos.
Az első hónapokban könnyebb feladatokkal indítunk, majd folyamatosan terhelünk. Cél az önálló munkavégzés.

Középfokú végzetség
Alapvető kereskedelmi ismeretek
MS Office magabiztos ismerete
Precíz, alapos munkavégzés

A munkakör betöltéséhez szükséges kompetenciák:
Nagyfokú precizitás
Talpraesettség
Problémamegoldó képesség
Jogosítvány, saját autó

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Szakmai területen végzett munkavégzés
Kommunikáció képes angol vagy német nyelvtudás

Főbb feladatok, munkák

Meglévő vevőkör látogatása és kezelése
Új vevőkör felkutatása
Ajánlatok készítése, tárgyalások lebonyolítása
Egyéb adminisztrációs feladatok

Amit kínálunk

Versenyképes jövedelem, mobiltelefon, fiatalos, nyugodt légkör, állandó változatosság, válogatott ügyfélkör, szakmai fejlődési lehetősége, hétvégén nem dolgozunk

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát és bérigénye megjelölésével a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us