ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR (aki valóban koordinál, nem értékesít)

Távközlési szolgáltató partnerem részére keresek értékesítői múlttal és partnermenedzsment területén szerzett tapasztalattal rendelkező ÉRTÉKESÍTÉSI KOORDINÁTOR kollégát,

AKINEK VALÓBAN KOORDINÁLNIA KELL, NEM PEDIG EGY MEGTÉVESZTŐ ELNEVEZÉS MÖGÖTT ÉRTÉKESÍTENIE!

FELELŐSSÉGI KÖRÖK

✔ A viszonteladó partnerek részére történő rendszeres telefonos segítségnyújtás:

  • az értékesítési folyamatok támogatása
  • back office folyamatok támogatása
  • felmerülő kérdések és problémák megválaszolása és megoldása
  • partnerkapcsolatok ápolása, Key Account Managerek támogatása

✔ Beszámolók, riportok készítése a vezetés és a társterületek számára

✔ Javaslattétel az értékesítési folyamatok fejlesztésére

✔ A viszonteladók motivációjának fenntartása, értékesítési tevékenységük folyamatos fejlesztése, sales-technikai támogatás

SZAKMAI ELVÁRÁSOK

✔ Minimum középfokú végzettség (felsőfokú végzettség előnyt jelent)

✔ Néhány éves, lehetőleg távközlési piacon szerzett tapasztalat partnerkapcsolati és/vagy sales támogatói és projektmenedzseri területen

✔ Alapos MS Office ismeretek (elsősorban Excel)

✔ A kommunikációképes angol nyelvtudás és a B-kategóriás jogosítvány előnyt jelent

SZEMÉLYES KOMPETENCIÁK

✔ Erős partnerkezelési, people management kompetenciák

✔ Kiváló kommunikációs készség(telefonos kapcsolattartási tapasztalat előnyt jelent), tárgyalástechnika, problémamegoldás

✔ Megnyerő, kedves, bizalmat ébresztő, de határozott személyiség

✔ Türelem, megbízhatóság, stressztűrés

✔ Értékesítői szemlélet

✔ Kezdeményező, eredményorientált és pozitív gondolkodás

JUTTATÁSOK

✔ Alkalmazotti munkaviszony versenyképes bérezéssel és egyéb juttatásokkal

✔ Fiatal, dinamikus csapat, valóban kellemes munkahelyi légkör, emberközpontú vezetés

✔ A munkakör nem igényel túlórázást

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!