Értékesítési asszisztens kollégát keresünk GK Online Kft 1 jelentekezés

Értékesítési asszisztens kollégát keresünk épületgépészeti termékeket forgalmazó kis, és nagykereskedelmi üzletünkbe.

Főbb feladatok, munkák

  • Ajánlatok, megrendelések rögzítése, nyomon követése
  • Számlázás
  • Webáruház kezelése
  • Meglévő ügyfélkör kezelése telefonon, és személyesen
  • Pénztárgép megnyitása, pénzmozgás kezelése és ellenőrzése
  • Árukiadás (kisméretű termékek)

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felhasználói szintű számítógép ismeret (Microsoft programok)
  • Középfokú végzettség
  • Önálló és felelősségteljes munkavégzés
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Min. 1-2 éves eladói, asszisztensi pozícióban szerzett tapasztalat
  • Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely,
  • Teljes munkaidős állás, hétfőtől – péntekig, alkalmanként szombat 9-12-ig
  • Azonnali munkakezdés

Munkavégzés helye

  • Budapest 1097 Tóth Kálmán utca

Amennyiben felhívásunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje magyar nyelvű fényképes önéletrajzát. Válaszolni csak a kiválasztott érdeklődőknek fogunk. Megértésüket előre is köszönjük.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us