Erősáramú berendezésszerelő munkatársat keresünk!

Nagytarcsai partnerünk megbízásából keresünk munkavállalókat az alábbi pozícióba:

Erősáramú berendezés szerelő

Feladatok:
– Erősáramú villamos kapcsoló berendezések szerelése
– Elosztók, vezérlő szekrények helyszíni üzembe helyezése

Elvárások:
– Középfokú erősáramú végzettség
– 1 év elosztó gyártásban szerzett szakmai gyakorlat
– AutoCad rajzok olvasása

Előny:
– Technikusi végzettség (szakirányú)
– Eplan rajzok ismerete
– Kitartó, precíz, önálló személyiség
– B kategóriás jogosítvány

Amit a cég kínál:
– Versenyképes fizetés
– Modern munkakörnyezet
– Stabil, hosszú távú munkalehetőség
– Szakmai kihívást jelentő változatos feladatok

Munkavégzés helye: Nagytarcsa

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a bacswork@bacswork.hu
e-mail címre, vagy érdeklődjön:
Fábián Dorina HR Tanácsadónál a 76/504-870 vagy
30/694-7415-ös telefonszámok valamelyikén a pozíció megjelölésével

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást