ÉPÜLETGÉPÉSZ PROJEKT MÉRNÖK

Épületgépészeti tervezéssel és kivitelezéssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársat részmunkaidőben az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Felsőfokú épületgépész műszaki végzettség
1-3 éves épületgépészeti kivitelezésben szerzett tapasztalat
Szerelési technológiák, modern épületgépészeti rendszerek ismerete
Kommunikatív, jól terhelhető, vezetői adottságokkal rendelkező személyiség
B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Felelős műszaki vezetői jogosultság
Tervezői jogosultság

Főbb feladatok, munkák

Épületgépészeti kivitelezési projektekben való aktív részvétel
Projektvezető, műszaki előkészítő, helyszíni építésvezetők munkájának támogatása
Beszállítói, alvállalkozói versenyeztetés, ártükrök készítése, szerződések előkészítés
Műszaki tartalmak ellenőrzése, felülvizsgálata, esetleges megoldási javaslatok előkészítése
Kooperációkon való részvétel, megrendelői kapcsolattartás
Átadási dokumentációk készítése, teljes projekt háttértámogatás
Árajánlatok készítése, jövőbeni projektek előkészítése

Amit kínálunk

Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat
Fejlődési lehetőség, rugalmas munkavégzés
Hosszú távú munkalehetőség, stabil vállalati háttér
Versenyképes fizetés
Céges mobiltelefon (magánhasználattal)
Laptop
Céges gépjármű (magánhasználattal)

Munkavégzés helye

Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us