Épület üzemeltető-karbantartó

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest
III. kerületi munkavégzéssel keres

NAGY GYAKORLATTAL RENDELKEZŐ:

ÉPÜLET ÜZEMELTETŐ-KARBANTARTÓT

Feladatok:

  • Raktár épületek, raktári berendezésekkel kapcsolatban:
  • vízszerelési, villanyszerelési, hegesztői, festési, csempejavítási munkák végzése
  • gépjárművek szerelése, karbantartása
  • házkörüli teendők elvégzése
  • üzemeltetéséhez szükséges elektromos és mechanikus rendszerek tervszerű megelőző karbantartása, ellenőrzése
  • Egyéb, a karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése

Elvárások:

  • „B” kategóriás jogosítvány
  • Precíz, pontos, önálló, felelősségteljes munkavégzés

Előny:

  • Társasházi üzemeltetői tapasztalat

Munkavégzés helye: Budapest III.kerület

Amit kínálunk:

  • Bér: bruttó 350.000 Ft-tól
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • Vidékről felköltöző munkatársunknak a lakhatást térítésmentesen biztosítjuk
  • Cafeteria juttatás
  • Dolgozói vásárlás
  • Változatos feladatok
  • Magas színvonalú technikai háttér biztosítása
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, küldje önéletrajzát az allashirdetes@bekaskft.hu e-mail címre. Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi beszélgetésre hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us