Építészmérnököt keresünk IX. kerületi irodánkba!

  • Építész- vagy építőmérnöki végzettséggel rendelkezel?

  • Szívesen dolgoznál modern környezetben?

  • Kihívásokra vágysz?

Légy csapatunk előkészítő mérnöke, és dolgozz velünk IX. kerületi irodánkban!

Feladatok:

  • Építési projektek kapcsán kivitelezés előkészítés, magasépítési projektekkel kapcsolatos beszerzési feladatok bonyolítása:
    • Előversenyeztetés, az ajánlatok bekérése és kiértékelése, benchmarking
    • Beszállítók kiértékelése, előminősítése
    • Alternatív szállítók keresése, piaci ismeret megszerzése
    • Mennyiségszámítás és -ellenőrzés, ártükrök készítése és döntés előkészítésben való részvétel
    • A beszerzési ütemtervek naprakészen tartása
    • Kimenő ajánlatok teljeskörű előkészítése és összeállítása
    • Szerződések és módosításaik szakmai előkészítése
    • Ártárgyalásokon való aktív közreműködés
    • Projektvezetők munkájának támogatása
    • Alvállalkozói, beszállítói teljesítések, számlázási ütemek felügyelete
    • Költségek nyomon követése, fedezetszámítási elemzések készítése
    • Gyártók, beszállítók munkájának értékelése, a minőségtanúsító bizonylatok beszerzése és közreműködés az átadási dokumentációk összeállításában.

Elvárások:

  • Építész- vagy építőmérnöki végzettség
  • Legalább 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Napra kész szakmai ismeretek, megbízható szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű MS Office ismeret
  • Kiváló kommunikációs készség, precizitás, konfliktuskezelés, stressz-tűrés

Előnyt jelent:

  • Nagyobb generálkivitelező cégnél szerzett tapasztalat
  • Több szakágat is átfogó szakmai ismeretek
  • AutoCAD program ismerete
  • Költségvetés készítő programok ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil nagyvállalati háttér
  • Jó munkahelyi légkör, modern környezet
  • Képzési és fejlődési lehetőségek
  • Teljeskörűen bejelentett foglalkoztatás
  • Piacképes jövedelem
  • Széles körű béren kívüli juttatási csomag
  • Csoportos élet- és balesetbiztosítás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette figyelmedet, küldd el fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre: hr@neopropertyservices.hu, a levélben feltüntetve a megpályázott pozíció nevét, illetve a munkavégzés helyét!

A munkával kapcsolatos további információért az alábbi telefonszámon érdeklődhetsz hétfőtől-csütörtökig 09:00 és 17:00 között; valamint péntekenként 09:00 és 15:00 között: 0630/726-3465

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást