Építésvezető munkatársat keres a Modularch Kft. moduláris építészet meghatározó generál-kivitelezője.

Főbb feladatok, munkák

  • Közület és iroda épület építésnek irányítása, vezetése üzemi és helyszíni körülmények között
  • Kapcsolattartás és együttműködés vállalkozókkal, alvállalkozókkal
  • Havi teljesítések (alvállalkozói, fővállalkozói) egyeztetése, ellenőrzése
  • Építési munkafolyamatok irányítása
  • Alvállalkozók, munkavállalók munkájának koordinálása
  • Építési napló vezetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Felsőfokú főiskolai vagy egyetemi végzettség magasépítés területén
  • 3-5 éves építésvezetői munkatapasztalat generál kivitelezésben
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret (irodai, ütemtervező és tervező szoftverek)
  • Szakmai elvárásoknak megfelelő kommunikációs készség írásban és szóban
  • „B” kategóriájú vezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Határozott fellépés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Műszaki háttértámogatás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Versenyképes jövedelem
  • Szakmai fejlődés irodai és építési területen egyaránt

Munkavégzés helye

  • Velence és az ország egész területe adott projetől függően

Fényképes önéletrajz és bér igény megjelölésével e-mailben az info@modularch.hu e-mail címen. További infomáció kérhető a +36/30/288-9400 számon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 26371098-2-07