Építésvezető

Feladatok:

  • A cég kivitelezési munkáinak koordinálása, vezetése
  • A kivitelezési munkák irányítása ellenőrzése
  • A projektek naprakész műszaki dokumentálása, nyomon követése
  • Helyszíni építésvezetés bel-és külföldön, elsősorban a régióban (Magyarország, Szlovákia, Románia, Lengyelország)
  • Részvétel az alvállalkozók kiválasztásában
  • Alvállalkozók munkájának koordinálása
  • A cég dolgozóinak koordinálása
  • Ütemterv betartása, betartatása
  • Anyagrendelések ütemezése, ellenőrzése, koordinálása
  • Az elkészült munka minőségi ellenőrzése
  • Alvállalkozói és beszállítói teljesítések tételes átvétele
  • Teljesítés igazolások ellenőrzése, jóváhagyása
  • Építési naplók ellenőrzése/vezetése
  • Munkavédelmi és tűzvédelmi előírások betartása, betartatása

Elvárások:

  • Minimum szakirányú középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek – AutoCad  program ismerete
  • Agilis, megbízható, önálló munkavégzésre képes személyiség
  • Rugalmasság a munkavégzés helyét illetően,
  • Legalább “B” kategóriás jogosítvány
  • Jó szóbeli és írásbeli kommunikációs készség
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás, a napi munkavégzéshez elengedhetetlen
  • Döntéshelyzetben gyors, higgadt és eredmény-orientált
  • Határozott fellépéssel, önmagára és a munkájára egyaránt igényes attitűddel és nagyfokú teherbírással rendelkezik

Előnyként értékeljük:

  • Folyamatban lévő vagy meglévő felsőfokú építőipari végzettség
  • Azonnali munkába állás

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Önálló munkavégzési lehetőség
  • Folyamatos szakmai kihívás
  • Folyamatos fejlődés, vezetői készségek fejlesztése
  • Változatos projektvezetésben való részvétel
  • Munkaeszközök (laptop, telefon)
  • Fiatalos légkör
  • Versenyképes jövedelem

Egyéb, az álláshoz tartozó információ:

  • Munkaviszony: Határozatlan
  • Munkaidő: Teljes
  • Munkába lépés napja: megállapodás szerint

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz és nettó bérigény megküldésével.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us