Építésvezető

Az út- és közműépítési piacon több évtizede jelenlévő, önkormányzati tulajdonban álló, budapesti társaság számára munkatársat keresünk mélyépítési és kivitelezési projektek koordinálására az alábbi pozícióba:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

FELADATOK

  • Projektek helyszíni műszaki irányítása;
  • Munkavédelmi előírások és technológiai utasítások betartása;
  • Projektekhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása, anyagigénylés;
  • Építőipari költségvetés készítés;
  • Alvállalkozók teljesítésének nyomon követése és irányítása;
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, társvállalkozókkal;
  • Kivitelezési munkák helyszíni koordinálása, ellenőrzése;
  • Fizikai munkaerő irányítása;
  • Építési napló vezetése és ellenőrzése;
  • Naprakész dokumentálás, nyomon követés;
  • Együttműködés hatóságokkal.

ELVÁRÁSOK

  • Legalább 1 év tapasztalat építőipari szakterületen;
  • Tapasztalat műszaki irányítás, helyszíni művezetés terén;
  • MS Office szoftverek felhasználói szintű ismerete;
  • “B” kategóriás jogosítvány, aktív vezetési gyakorlat;
  • Önálló munkavégzés;
  • Középfokú, lehetőleg szakirányú műszaki végzettség;
  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megszerzése egy éven belül;
  • Jó kommunikációs- és szervezőkészség.

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Megszerzett felelős műszaki vezetői jogosultság;
  • Felsőfokú végzettség;
  • „C” típusú és/vagy gépkezelői jogosítvány.

AMIT KINÁLUNK

  • Stabil, hosszú távú munkahely;
  • Bejelentett, teljes munkaidős munkaviszony;
  • Egész évben folyamatos és kiszámítható egy műszakos munkarend;
  • Szakmai képzések támogatása; szakmai fejlődési lehetőség;
  • Céges autó biztosítása, munkába járás támogatása;
  • Azonnali munkakezdés.

Önéletrajzzal, ÉPÍTÉSVEZETŐ tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást