Építésvezető

Gödöllői székhelyű, több éve működő sikeres építőipari generálkivitelező cég,

ÉPÍTÉSVEZETŐ

munkakörbe munkatársat keres

Feladatok:

  • projekt helyszíni irányítása, ellenőrzése,
  • megrendelői, alvállalkozói, beszállítói kapcsolattartás
  • anyagok, eszközök, emberi erőforrás koordinálása
  • kivitelezést végző dolgozók közvetlen irányítása
  • a kivitelezéssel kapcsolatos adminisztráció elvégzése

Elvárások:

  • generál kivitelezésben szerzett min. 3 éves kivitelezői és építésvezetői gyakorlat,
  • közép- vagy felsőfokú építőipari végzettség,
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret,
  • e-napló vezetés,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • 3 éves szakmai gyakorlat,
  • igényes, önálló munkavégzés,
  • megbízhatóság, terhelhetőség, határozottság

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil céges háttér,
  • hosszú távú munkalehetőség, alkalmazotti jogviszonyban

Munkavégzés helye: változó jellegű, de főleg Pest megye

Amennyiben a lehetőség felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes szakmai önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével a konyveles@epkomplex.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12000980-2-13