Építésvezető

AZ Alpok Terra Kft. tapasztalatokkal, felelősségtudattal rendelkező, kitartó, munkáját szerető szakembert keres ÉPÍTÉSVEZETŐ munkakörbe mélyépítési, útépítési projektek kivitelezéséhez.

Főbb feladatok, munkák:

  • Kivitelezési munkák szervezése, szakmai irányítása
  • Alvállalkozói munkák ellenőrzése, napi tevékenységek összehangolása
  • Anyagszállítás koordinálása, átvétele, dokumentálása
  • Munkavédelmi előírások betartása és betartatása
  • A kivitelezés minőségének, technológiai követelményeinek ellenőrzése
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, tervezőkkel, alvállalkozókkal
  • Alvállalkozói kooperációk vezetése
  • Szerződések betartása, betartatása
  • Projektjelentések készítése
  • Ütemtervek készítése, határidők betartása és betartatása

Elvárás:

  • Szakirányú felsőfokú műszaki végzettség
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeret (Word, Excel)
  • Megbízható, precíz, önálló munkavégzés
  • Kiváló problémamegoldó és elemző képesség
  • Kivitelezésben szerzett min. 2 év szakmai tapasztalat

Előnyt jelent:

  • Felelős műszaki vezetői jogosultság megléte

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú együttműködés
  • Versenyképes fizetés, béren kívüli juttatások
  • Szakmai fejlődés

Munkavégzés helye:

Nyugat-Magyarország (iroda Szombathely)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14854675-2-18
Connect with us