Építésvezető

Cégcsoportunk ingatlanfejlesztéssel és üzemeltetéssel foglalkozó üzletága hosszú távra munkatársat keres lendületes csapatába, az alábbi munkakörbe:

ÉPÍTÉSVEZETŐ

FŐBB FELADATOK:

  • helyszíni szervezési és irányítás feladatok ellátása, munkálatok ellenőrzése
  • karbantartásokhoz és üzemeltetéshez köthető projektmunkák elvégzése
  • kollégákkal és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • saját alkalmazottak, alvállalkozók koordinálása és szakmai felügyelete
  • műszaki felmérések, ajánlatkérések és beszerzések lebonyolítása
  • ajánlatok megfelelőségének vizsgálata és értékelése
  • szerződéses teljesítések folyamatos ellenőrzése
  • dokumentációk vezetése, jogszabályi és más előírások betartása
  • műszaki rajzkészítés

ELVÁRÁSOK:

  • szakirányú műszaki közép vagy felsőfokú végzettség
  • építésvezetőként szerzett tapasztalat
  • MS Office program felhasználói szintű ismerete

ELŐNY:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • CAD tervezőprogramok magas szintű ismerete
  • aktív, középfokú angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség, stabil céges háttér
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • kihívást jelentő, változatos és összetett feladatok
  • dinamikus csapat, kiváló csapatszellem
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1039 Budapest, Pünkösdfürdő utca
A munkavégzés helye jelenleg a III. kerületben van. De pár hónapon belül a cég elköltözik a XI. kerületbe. Kérjük, hogy ezt a jelentkezésnél vegyék figyelembe.

Önéletrajzzal, “SELF STORE ÉPÍTÉSVEZETŐ” tárgy megnevezéssel, az ujbudaiallasok@gmail.com e-mail címen.

—– KÉREM KIZÁRÓLAG E-MAIL-BEN JELENTKEZZEN AZ ÁLLÁSRA —–

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást