Energetikai projektek teljes körű kezelésével foglalkozó cégünk Vezetői asszisztenst keres!

Ha érdekel a megújuló energia ipar, elsősorban a napelemes rendszer, és szeretnél az ország egyik ágazatvezető cégének folyamatosan bővülő csapatában dolgozni, akkor jelentkezz!

A Newergies Kft. vezetői asszisztens munkakörbe, teljes munkaidős alkalmazotti jogviszonyban keres munkatársat.

Az új munkatárs főbb feladata:

  • Operatív vezető munkájának segítése, adminisztrálása
  • Tárgyalásokról, megbeszélésekről feljegyzés készítése
  • Irodai adminisztratív feladatok elvégzése
  • Kimutatások, folyamatbeszámolók készítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal
  • Ügyfélkommunikáció

Elvárásaink:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Magas szintű MS Office programismeret, MS Excel mindennapos használata
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Precizitás és megbízhatóság
  • Terhelhetőség
  • Ügyfélközpontúság
  • Építőipari, energetikai területen szerzett tapasztalat előny

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előre lépési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Fiatalos csapat
  • Változatos munkakörülmények
  • Stabil, folyamatosan fejlődő és bővülő cég

Munkavégzés helye: Budapest, IX. kerület

Jelentkezés: Az info@newergies.com e-mail címen önéletrajzzal, bérigény megjelölésével és motivációs levéllel.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást