Első darab vizsgálót keresünk Nyírbátorba!

Nyírbátori multinacionális gyártó vállalat felvételt hirdet az alábbi munkakör betöltésére:

Első darab vizsgáló munkatárs

Feladatok:

  • Gyártási megbízásokból származó első munkadarabok részletes vizsgálata különböző mérőeszközökkel (pl. mikrométer, profil projektor)
  • Mérési eredmények rögzítése
  • Gyártás megkezdésének jóváhagyása

Elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség vagy műszaki tapasztalat
  • Alapos műszaki ismeretek (műszaki rajzok értelmezése, jelölések, stb.)
  • Mérőeszközök ismerete, gyakorlatban való használatuk
  • Önálló, pontos, precíz munkavégzés
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Előny:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat (szúrópróbás, kimenő vagy bejövő áru ellenőr)
  • Idegen nyelvtudás (német vagy angol)

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, önéletrajzát „Első darab vizsgáló munkatárs” jeligével küldje el az allas06@miljob.hu e-mail címre.

További információ: +36 30/830-7234; +06-1/550-0113

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást