Előkészítő lakatos állás (Tata)

Hőcserélőgyártással foglalkozó Partnercégünk saját állományába keres előkészítő lakatos kollégákat!

Főbb feladatok:

  • Csődarabolás
  • Osztó-gyűjtő rendszerek előkészítése
  • Légcserélő gépek belső csőhálózatának felépítésében történő segítségnyújtás

Bér és béren kívüli juttatások:

  • versenyképes bérezés (1.785 Ft / óra + műszakpótlékok)
  • hosszútávú biztos munkahely;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • cafeteria első teljes ledolgozott hónap után nettó 17.000 Ft
  • céges buszjárat: Bokod – Tát – Kocs – Tarján – Tatabánya (Felsőgalla) irányokból

Információk a kiválasztási folyamatról:

  • Azonnali munkába állás.
  • SAJÁT állományú dolgozó lesz.

A pozíció betöltésére alkalmas végzettséggel rendelkező pályázók:

  • középfokú végzettség érettségivel
  • OKJ

Elvárások:

  • 2 műszak vállalása
  • fémipari végzettség/tapasztalat
  • műszakirajz olvasás!
  • víz, gáz, fűtésszerelő, csőszerelő végzettség előnyt jelent
  • alapszintű műszaki rajzolvasás szükséges

Jelentkezéskor önéletrajz küldése szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us