Élelmiszeripari gépkezelő

Ha szeretnél egy olyan cégnél dolgozni, akik folyamatosan követik a technika fejlődését, újításokat vezetnek be, azért, hogy a már kialakult kiváló minőség mindig állandó legyen.

Jelentkezz hozzájuk Élelmiszeripari gépkezelőnek.

A minőséghez való ragaszkodásuk filozófiájuk egyik alappillére.

Feladataid lesznek:

  • Modern sűrítőberendezés, egyéb gyártási folyamatban használt berendezések működtetése
  • Gépek gyártási időszakon kívüli és gyártási közbeni karbantartása
  • Műszaki meghibásodások okainak feltárása
  • A folyamatokhoz tartozó adminisztráció
  • A gépek és környezetének, a teljes munkatér tisztántartása

Amit elvárnak tőled:

    • Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség műszaki területen
    • Folyamatos műszakrend vállalása
    • Műszaki affinitás jellemez és szívesen tanulsz új dolgokat
    • Rendelkezel problémamegoldó és elemző készséggel
    • Megbízható, önálló, célorientált munkavégzés, terhelhetőség jellemez

Előnyöd:

  • Targoncavezetői jogosítvány és /vagy rakodógép kezelői jogosítvány
  • Legalább 1-3 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Érettségi

Munkavégzés helye:

  • Mátészalka

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást