ELEKTRONIKAI TECHNIKUS, HOBBI VILLANYSZERELŐ NÉMET NYELVTUDÁSSAL 1 jelentekezés

A Fixit Hungary Kft. egy nemzetközi vállalat, amely többek között elektronikai berendezések diagnosztikájával, javításával és konfigurálásával foglalkozik. Technikai támogatást is nyújtunk, amelynek részeként segítünk a különböző technikai problémák megoldásában.

Ambiciózus, tud németül kommunikálni, szeret kreatívan megoldani a problémákat, és nem idegen öntől az elektronika, és a villanyszerelés? – ez a munka az Ön számára!

Ha szükséges – mindent megtanítunk (kivéve a német nyelvet)!

Főbb feladatok, munkák

  • • segítség a technikai problémák megoldásában,
    • kommunikáció az ügyféllel e-mailben, telefonon vagy chaten,
    • Az ügyfelek által jelentett esetek aktív kezelése,
    • Rövid fordítások a weboldal igényeihez,
    • Technikai megoldások kidolgozása és dokumentálása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Német nyelv ismerete beszédben és írásban olyan szinten, amely lehetővé teszi a könnyű kommunikációt,
  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Műszaki beállítottság,
  • Elektronika és villanyszerelés, legalább hobbi szinten való ismerete

Amit kínálunk

  • Dinamikusan fejlődő és folyamatosan bővülő vállalati környezet
  • Hosszútávú, stabil munkalehetőség
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jó hangulatú, proaktív csapat

Munkavégzés helye

  • Miskolc,
  • Munkaidő: Hétfőtől péntekig 8: 00-16: 00 vagy 9 és 17:00 óra között.

Fényképes önéletrajzokat emailben várjuk!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol, Német
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 14824537-2-05
  • Slogan We Believe in Partneship!
Connect with us