Elektróműszerész kollégát keresünk (mérnöki szolgáltató / forgalmazó cég) ( Budapest XXII. kerület )

Főbb feladatok, munkák

  • Műszerellenőrzések és -javítások elvégzése
  • Helyszíni mérőrendszer-telepítések előkészítése és kivitelezése
  • Meglévő mérőrendszerek esetén hibakeresés és -elhárítás
  • Műszerfejlesztésekben való részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Erős motiváltság és szakmai érdeklődés
  • Középfokú szakirányú iskolai végzettségek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Alapszintű szoftverismeret: Linux és/vagy Windows
  • B kategória jogosítvány
  • Csapatközpontú szemlélet

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatások
  • Biztos, hosszú távú munkalehetőség
  • Felelősségteljes és kihívást jelentő önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai és egyéb továbbképzési lehetőségek
  • Frissen végzetteknek széles körű tréningprogramok
  • Inspiráló, lendületes munkakörnyezet

Munkavégzés helye

  • Budapest, 22. kerület (Budafok)

Jelentkezni lehet e-mailen vagy a (1) 424-00-99 budapesti telefonszámon.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13090465-2-43
Connect with us