Elektromos szerelő – Székesfehérvár

Közel három évtizedes múlttal rendelkező, prémium terméket gyártó vállalkozás a Gárdony mellett található dinnyési üzemébe keresünk lelkes összeszerelő munkatársat 1 műszakos munkarendbe (hétfőtől péntekig, 7:00-15:30)!

FELADATOK:
– Betanított összeszerelési munkálatok elvégzése
– Alkatrészek beszerelése
– Minőségi szabályok betartása
– Munkaterület tisztán tartása

ELVÁRÁSOK:
– 8 osztályos általános iskolai végzettség
– Műszaki beállítottság
– Önálló, precíz munkavégzés
– Fizikai munkára való hajlandóság
– Alapvető Elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete
– Megbízhatóság, rugalmasság
– B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:
– Műszaki végzettség
– Szervízben, termelőüzemben szerzett tapasztalat
– C vagy E kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat
– Targonca vezetői engedély vagy emelőgép kezelői jogosítvány
– Kommunikációs szintű Angol és/vagy német nyelvtudás
– Dohányzásmentes életmód

AMIT KÍNÁLUNK:
– Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál
– Innovatív környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel
– Változatos feladatok és Szakmai fejlődési lehetőség
– Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: korrekt bánásmód, átlátható elvárások
– Fiatalos, dinamikus csapat

Jelentkezés: önéletrajz beküldésével az irodavp@opuswork.eu e-mail címen keresztül
Érdeklődés: +3670/323-0001-es telefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást