Elektromos szerelő munkalehetőség

Közel három évtizedes múlttal rendelkező, prémium terméket gyártó vállalkozás a Gárdony mellett található dinnyési üzemébe keresünk lelkes összeszerelő munkatársat 1 műszakos munkarendbe (hétfőtől péntekig, 7:00-15:30)!

FELADATOK:

– Betanított összeszerelési munkálatok elvégzése

– Alkatrészek beszerelése

– Minőségi szabályok betartása

– Munkaterület tisztán tartása

ELVÁRÁSOK:

– 8 osztályos általános iskolai végzettség

– Műszaki beállítottság

– Önálló, precíz munkavégzés

– Fizikai munkára való hajlandóság

– Alapvető Elektromos- és kéziszerszámok általános ismerete

– Megbízhatóság, rugalmasság

– B kategóriás jogosítvány

ELŐNYT JELENT:

– Műszaki végzettség

– Szervízben, termelőüzemben szerzett tapasztalat

– C vagy E kategóriás járművezetői engedély és vezetési tapasztalat

– Targonca vezetői engedély vagy emelőgép kezelői jogosítvány

– Kommunikációs szintű Angol és/vagy német nyelvtudás

– Dohányzásmentes életmód

AMIT KÍNÁLUNK:

– Hosszú távú munkalehetőség egy erős és jövőorientált családi vállalatnál

– Innovatív környezet, csúcsminőségű gépekkel és munkaeszközökkel

– Változatos feladatok és Szakmai fejlődési lehetőség

– Gyakorlatban is működő vállalati kultúra: korrekt bánásmód, átlátható elvárások

– Fiatalos, dinamikus csapat

Jelentkezés: önéletrajz beküldésével az irodavp@opuswork.eu e-mail címen keresztül

Érdeklődés: +3670/323-0001-es telefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!