Elektromos karbantartó technikus

Feladatok

  • gyártósori elektromos rendszerek karbantartása
  • elektromos hibák feltárása, javítása és dokumentálása
  • PLC vezérlők hibaelhárítása
  • a termelési adatok nyomon követése, minőség-ellenőrzés
  • folyamat-optimalizálás és veszteségcsökkentés

Elvárások

  • középfokú elektronikai végzettség vagy ahhoz kapcsolódó tapasztalat
  • alap PLC ismeretek
  • előny a műszaki végzettség vagy hasonló területen szerzett tapasztalat
  • tesztnapon való részvétel és megfelelés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • alapszintű számítógépes ismeretek (word,excel)
  • pályakezdők jelentkezését is várjuk

Amit kínálunk

  • 100%-ban bejelentett, hosszú távú munkalehetőség egy multinacionális piacvezető cég saját állományában
  • Széles körű karrier lehetőség tapasztalt munkavállalóknak, fiataloknak és pályakezdőknek egyaránt
  • TISZTA munka környezet
  • Modern technológia

Tel: +36301954487

E-mail: vajk.bardos@manpower.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Magyar
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us