Elektrokozmetikába testkezelőt keresünk

Jól működő,bejáratott elektrokozmetikai szalonba testkezelőt keresünk. Alkalmazotti munkaviszonyban,teljes munkaidőben (napi 8 órában) heti 5 napban. Munkavégzés helye Budapest 13. kerülete, Westend környéke. Fizetés havonta nettó 180-220 ezer forint.  Jelentkezés – elektrokozmetika2018@gmail.com e-mail címen lehet fényképes önéletrajzzal lehet.

Feladatok

  • vendégek fogadása
  • szőrtelenítő és zsírbontó-fagyasztó gépek kezelése
  • testekercselés

Elvárások

  • pontosság
  • elhivatottság,precizitás
  • megbízhatóság

Amit kínálunk

  • A munkáltató által kínált munkarend/bérezés/lehetőségek

Hogyan tudnak jelentkezni az állásra. Megadhatsz elérhetőséget vagy más részletes útmutatást a jelentkezőknek.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!