Eladónő, grillező büfékocsiban állás Németországban

Büfékocsiban eladó, grillező német munkahely

AJÁNLATUNK: Reggeliztető osztrák munka, 1.600,-€ nettó, ingyenes szállás és ellátás

 ELVÁRÁSOK: barátságos személyiség, B1 német tudás

Jelentkezés: Josef Kling 0049 160 9233 4019 E-Mail cím: arbeit@arbeit-personal.de

Eladónő és grillező büfékocsiban német női munkahely Würzburg Eladó és grillező női munka büfékocsiban legalább A2 német tudással. Munkabér 1.200,-€ nettó + borravaló. Munkaidő heti 5 nap. Szállás és ellátás ingyenes. Jogosítvány nem kell!

Feladatok: A büfékocsi termékeinek elkészítése, grillezése, sütése és értékesítése. Pl. melegszendvics, fasírtok, kolbász, csirke, csülök és egyéb húsok grillezése és értékesítése. Elvárás a mindig barátságos és udvarias viselkedés a vevőkkel szemben. Gasztronómiai végzettség előny, de nem kötelező. A büfékocsi németországi EDEKA parkolókban áll, az eladó munka a parkolóban történik. Egyre elterjedtebb az úgy nevezett food truck, street food, büfékocsi, mozgó büfé gasztronómia, amely a mai kor legmenőbb vendéglátós vállalkozásává vált. A tulajdonos egy Würzburg közeli németországi vendéglátós család, aki a meglévő étterem mellett EDEDKA parkolókban büfékocsis szolgáltatást is nyújt.

BŐVEBBEN az eredeti hirdetés németül: https://arbeit-personal.de/jobs/90-2-verkaeuferin-in-einem-buffetwagen-wuerzburg/

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Német
Álláshirdetés megosztása
Connect with us