Ékszerbecsüs (VIII. ker.)

Tudod mi a különbség a 8 karátos és a 14 karátos arany között? Szereted az ékszereket és otthon
érzed magad a nemesfémek világában? Ha a válasz igen, téged keresünk profi ékszerbecsüs-csapatunkba!
ÉKSZERBECSÜS

FŐBB FELADATOK:

  • nemesfém tárgyak vizsgálata és elzálogosítása
  • ékszerek értékesítése

ELVÁRÁSOK:

  • érettségi
  • ékszerbecsüs végzettség
  • büntetlen előélet (erkölcsi bizonyítvány)
  • minimum 2-3 éves ékszerbecsüs tapasztalat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság

ELŐNY:

  • aktív angol nyelvtudás
  • értékesítésben szerzett tapasztalat

AMIT MI KÍNÁLUNK:

  • versenyképes bérezés
  • próbaidőd után cafeteria (SZÉP kártya: 12.500 Ft vendéglátás és 6.000 Ft szabadidő alszámla)
  • stabil céges háttér
  • hosszútávú munkalehetőség
  • jó csapat

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

1085 Budapest, József krt.

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését, “ÉKSZERBECSÜS” tárgy megnevezéssel az alábbi e-mail címre várjuk:  ujbudaiallasok@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást