Éjszakás recepciós újonnan nyíló boutique szállodába

Újonnan nyíló, 34 szobás belvárosi prémium kategóriás boutique szállodánkba keressük éjszakás kollégáinkat azonnali kezdési lehetőséggel.

Téged keresünk, ha:

  • szeretnél részt venni egy új szálloda megnyitásában
  • szereted a kihívásokat
  • vendégközpontú vagy
  • kommunikatívnak tartod magad
  • magával ragad a recepció pezsgő éjszakai élete
  • precíz vagy
  • szóban és írásban is magabiztosan kommunikálsz angolul vagy akár több nyelven
  • nyitott vagy a technikai újdonságokra
  • csapatjátékos vagy de egyedül is könnyen megbirkózol a feladatokkal

(Hostware + 1 nyelv ismerete előnyt jelent)

Amit mi neked kínálunk:

  • teljes szakmai támogatás, betanítás és folyamatos tréningek
  • modern technikai felszerelés és berendezés
  • igényes munkakörnyezet
  • rugalmas munkabeosztás
  • versenyképes kereseti lehetőség
  • napi 1 meleg étkezés
  • előrelépési lehetőséget
  • jó hangulatot egy jó csapatban

Amennyiben magadra ismertél és szeretnél nyitó csapatunk tagja lenni, küldd el az önéletrajzod bérigényed megjelölésével az alábbi e-mail címre: gm.oldtown@hotelmemories.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol