Éjszakai recepciós 1 jelentekezés

A belváros szívében található nemzetközi, prémium szolgáltatásokat nyújtó Corinthia Budapest szálloda ambiciózus, elkötelezett, motivált és karrier tervekkel rendelkező munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Vendégek becsekkolása, fizettetése, kicsekkolása, teljeskörű recepciós feladatok ellátása,
  • A szálloda szolgáltatásainak ismerete, a vendégek pontos tájékoztatása,
  • A voucherek és költségvállalások ellenőrzése és nyilvántartása,
  • A csoportanyagok áttekintése,
  • Napi credit limit ellenőrzés minden házban lakó vendég esetében,
  • A vendég széfek kezelési szabályainak ismerete, azok betartása, szobai széfek nyitása az ügyeletes vezető távollétében,
  • A hall és a szálloda közvetlen környezete rendjének, tisztaságának biztosítása, ellenőrzése,
  • Daily riport elkészítése.

Elvárások:

  • Legalább középfokú szakirányú végzettség,
  • Kiváló problémamegoldó készség, magabiztosság,
  • Outlook, Opera, Triton rendszer ismerete és használat,
  • Angol és egy másik nyelv középfokú ismerete,
  • Stressztűrő képesség.

Amit kínálunk:

  • Napi munkába járás támogatása Budapest közigazgatási határától/ig
  • Munkaruha biztosítása és ingyenes munkaruha tisztítás
  • Térítésmentes étkezés a személyzeti étkezdében

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 12717875242