Egy szigetszentmiklósi kertészethez keresünk LOGISZTIKAI ADMINISZTRÁTOR/FUVARSZERVEZŐ kollégákat!

MUNKAIDŐ: Hétfőtől péntekig, 8:00-16:30-ig
FELADATOK LESZNEK:
– Nemzetközi közúti fuvarok szervezése
– Beszállító partnereknek a rendelések leadása és a visszaigazolások lekövetése
– Kapcsolattartás és együttműködés az ügyfelekkel, fuvarozókkal
– Szállítási megbízások precíz kivitelezése, nyomon követése és teljes körű adminisztrációja.
– EKAER rendszer működtetése
AMIT KÉRÜNK:
– Magabiztos Ms Office ismeret
– Aktív angol nyelvtudás
– Legalább középfokú végzettség
– Precíz, jó szervezőképesség, fontossági sorrend alkalmazása
ELŐNY:
• Német nyelvtudás
• Fuvarszervezésben / szállítmányozásban szerzett tapasztalat
• Kertészeti ismeretek
Bérezés megegyezés szerint!
A bejárást egyénileg kell megoldani.
Támogatás: 15 Ft/km

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us