Diszponens

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízó partnere számára munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Diszponens

Feladatok:

  • Vevőkkel, szállítmányozással való kapcsolattartás
  • Rendelésállomány nyomon követése
  • Riportálási feladatok
  • Vállalatirányítási rendszer karbantartása

Elvárások

  • Legalább 1 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
  • Német nyelv középfokú ismerete
  • Jó stressztűrő, illetve problémamegoldó képesség

Előny:

  • Angol nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, egyéb juttatások (Pl.: Jelenléti prémium)
  • Bejárás támogatás
  • Albérlet támogatás
  • Motiváló környezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Megbízónk profilja: Mosonmagyaróvári Partnerünk részére Diszponens munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Német