Diákmunka mobil szervizelő cégnél

Less be a kulisszák mögé! Nézd meg, hogyan hozzák helyre az elromlott kis kedvenceinket (a nélkülözhetetlen telefonjainkat)! 😉

FELADATOK

Raktári kisegítés és ehhez kapcsolódó adminisztratív feladatok ellátása

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó cég a TMX Mobil Solution Szerviz Kft.

FELTÉTEL

18 év fölött!

Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Megbízhatóság

Precizitás

Heti minimum 2-3 munkanap vállalása, hosszabb távon

KEZDÉS

Azonnal

MUNKAIDŐ

H-P 8:00-16:30

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszabb távon!

BRUTTÓ BÉR

1300 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

2040 Budaörs, Kinizsi utca 2/B.

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn

E-mailben küldött név, telefonszám megadásával Tárgy: Mobil

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást