Diákmunka: Hostelekben recepciós feladatok teljes körű ellátása Br.-1200 Ft/óra

Recepciós diákmunkára várjuk hölgy jelentkezőinket.

FELADATOK:
Hosteben recepciós feladatok teljes körű ellátása:
• Vendégfogadás, foglaláskezelés,vendégkapcsolattartás, problémamegoldás, személyzet és ügyeleti rend irányitása
• Vezető által kért irodai adminisztrációs és marketing jellegű előkészítő munka ingatlan és turizmussal kapcsolatos feladatok

FELTÉTEL:
• Angol nyelv magas szintű ismerete szóban és írásban
• Ügyfelekkel való kedves és segítőkész bánásmód
• Gyors és talpraesett probléma megoldás, jó szervező képesség
• Mindenképpen ügyfélorientált természet

MUNKAIDŐ:
Nappali műszak: reggel 08.00-17.00-ig vagy esti műszak 17.00- 24.00-ig (vagy utolsó vendégérkezésig)

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1200 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
Budapest

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

E-mailben küldött elérhetőséggel! Tárgy: recepcio00

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us