Délutános raktáros

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése Budapest III. kerületi munkavégzéssel keres tapasztalattal rendelkező

RAKTÁROST

Délutános műszakba

Feladatok:

  • Raktározási, árumozgatási feladatok
  • Áruösszeszedés, komissiózás
  • Targonca kezelése
  • Áru felpakolása, leszedése
  • A termékek körültekintő kezelése
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása

Elvárások:

  • Árurakodásban, raktári munkában, komissiózásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítványok, tapasztalat előny
  • Célorientált, önállóan dolgozni tudó, proaktív, dinamikus személyiség
  • Pontos, megbízható munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes, teljesen bejelentett jövedelem
  • Hétfőtől péntekig tartó munkavégzés
  • SZÉP kártya juttatás
  • Dolgozói vásárlás
  • Stabil vállalati háttér

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzzal történő jelentkezését e-mail címünkre: allashirdetes@bekaskft.hu

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket felvételi elbeszélgetésre hívunk! Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us